Spotkanie i warsztaty – Doświadczenie koloru

Warsztaty-Doswiadczenie-Koloru-2

Warsztaty, które poprowadziła Katarzyna Kulpa zatytułowane „Doświadczenie koloru” już dawno za nami, ale przyszedł odpowiedni moment, aby podzielić się tymi niezwykłymi przeżyciami.

Katarzyna Kulpa, wrocławska malarka, artysta plastyk- wydział malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; art terapeutka, wykładowca. Założycielka Laboratorium Twórczego. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach na terenie Europy. Ma na koncie udział zarówno jako uczestnik i kurator w wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą (m.in Niemcy, Dania, Portugalia, Hiszpania Słowacja, Ukraina) a także w plenerach, akcjach malarskich, autorskich warsztatach.

Zajmuje się malarstwem, sztuką akcji na co dzień związana z Vivid Gallery we Wrocławiu. Stypendystka Prezydenta miasta Wrocławia w dziedzinie Kultury i Sztuki, nominowana w plebiscycie „Osobowość Roku” Gazety Wrocławskiej w kategorii „działalność społeczna i charytatywna” za działanie charytatywne „Łąka dla Milenki”. Wierzy, że malując można znaleźć odpowiedź na każde pytanie.

www.kkulpa.pl