Aranżacje wnętrz z VIVID

aranżacje_wnętrz

Aranżacje wnętrz z VIVID

Aranżacje wnętrz

Zmień swój dom w dzieło sztuki

Twój dom powinien być odbiciem Twojego stylu i Twojej osobowości. Urządzając go skup się na dodatkach, którymi podkreślisz swój gust i charakter.

Od czego zacząć dekorowanie
Urządzanie domu lub mieszkania zacznij od analizy własnych potrzeb i upodobań. Aranżacje wnętrz to niełatwa sprawa, a Twój dom to miejsce, w którym chcesz czuć się swobodnie, naturalnie. Będzie tak, jeśli wystrój stanie się odzwierciedleniem Twojego charakteru. Dlatego, zanim zaczniesz buszować po sklepach i przeglądać katalogi, pomyśl najpierw, jaki przekaz ma wysyłać aranżacja mieszkania.

Rozsądnie zagospodaruj przestrzeń
Wydaje Ci się, że jeśli dysponujesz stosunkowo niewielką przestrzenią, będzie Cię ona ograniczać. Wcale nie musi tak być, jeśli tylko mądrze ją wykorzystasz. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do profesjonalnego architekta, bądź dekoratora wnętrz, który poradzi Ci jak urządzić dom. Szukaj takiej osoby, która nie będzie Ci narzucać własnych pomysłów, ale przede wszystkim wysłucha tego, co masz do powiedzenia na temat aranżacji własnych wnętrz.
Pamiętaj, wystrój wnętrza powinien być przede wszystkim spójny, dlatego urządzając się, nie kupuj niczego „prowizorycznie”, czy z myślą, że „kiedyś się wymieni”. Takie meble, czy dodatki najczęściej zostają z nami na długo, a pomieszczenie nabiera niezamierzenie eklektycznego charakteru.

Siła tkwi w detalach
Dzięki pozornie drobnym zmianom, takim jak na przykład nowa narzuta na łóżko w kontrastującym kolorze, możesz zupełnie odmienić styl danego pokoju. Największe wrażenie robią jednak zawsze dzieła sztuki. Są one bowiem z jednej strony miłym, cieszącym oko dodatkiem, ale tak naprawdę stanowią pewien przekaz, są Twoją osobistą „wypowiedzią”. Decydując się na konkretny obraz, czy rzeźbę, wysyłasz silny przekaz. Pokazujesz innym ludziom co do Ciebie przemawia, poniekąd odsłaniasz przed nimi swoją wrażliwość. W taki sposób powinieneś też wybierać dzieła sztuki, które staną się elementem wystroju – kupuj tylko to, co Cię porusza. Nie to, co jest akurat modne, czy drogie. Postaw na sztukę, którą rozumiesz, w pobliżu której będziesz się dobrze czuć.
Z czysto aranżacyjnego punktu widzenia, warto zauważyć, że to właśnie obrazy, rzeźby, plakaty i tym podobne sprawiają, że dane pomieszczanie staje się wyjątkowe. Aranżacje wnętrz z udziałem tych rzeczy są unikatowe. Ponadto, sztuka zawsze wiąże się z prestiżem wnętrza, dodaje mu klasy, elegancji.
Kupując różnego rodzaju obiekty, pamiętaj, że będą one wymagały odpowiedniej ekspozycji. Dlatego wybieraj takie przedmioty, które skomponują się nie tylko z Twoimi gustami, ale także z samym wnętrzem. Czasem trudno jest wyobrazić sobie, jak dany obraz wiszący w galerii będzie wyglądać w naszym domu. Świetnym rozwiązaniem jest to, które oferujemy w VIVID gallery architektura & sztuka. Nie tylko sprzedajemy prace wielu artystów, ale także proponujemy klientowi uprzednią wizualizację wnętrza. Aranżacje wnętrz w naszym wykonaniu dają możliwość przetestowania różnych opcji. Zawsze powtarzamy, że ściany to tak naprawdę największa powierzchnia domu lub mieszkania i jeśli będą „źle zaaranżowane” mogą zepsuć najbardziej gustowny i piękny wystrój.
Zaaranżowane pomieszczenia muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Jednak to właśnie dzięki sztuce możesz sprawić, że będą wyglądały nie jak przykładowa prezentacja mebli w salonie, ale jak coś bardzo „Twojego”, indywidualnego i wyjątkowego.