Art Week 2021 – 3. urodziny Vivid Gallery

Vivid-Gallery-Zapowiedz-urodziny-1

Właśnie mijają trzy lata działalności Vivid Gallery przy pl. Kościuszki 4. Trudno jest nam pogodzić się z tym, że w tym roku nie możemy świętować razem z Wami, tak jak dotychczas. Nie znaczy to jednak, że nasze urodziny przejdą bez echa… Wręcz przeciwnie! Zapraszamy Was na indywidualne spotkania i odwiedziny, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Do końca lutego możecie oglądać „ścianę Dobrzanieckiego” stworzoną specjalnie po to, by uhonorować i upamiętnić Profesor a Andrzeja Klimczaka-Dobrzanieckiego.

Z okazji trzecich urodzin przygotowałyśmy także trzy powitalne witryny dla trzech nowych artystów przyjętych w ostatnim czasie do naszej galeryjnego grona: Doroty Jędrusik, Mariusza Mikołajka oraz Jakuba Tomasza Sysło. Wewnątrz znajdziecie rozwinięcie kompozycji z witryn, a także wiele nowych dzieł i propozycji innych, współpracujących z Vivid Gallery artystów. Niemal cała przestrzeń została ostatnio zmieniona – specjalnie na tę okazję.

6 lutego rozpoczynamy ArtWeek, który potrwa do 14 lutego i tym razem przeniesie się w przestrzeń internetową. W ciągu tego tygodnia uważnie obserwujcie naszego Facebooka oraz Instagrama (@ art_vividgallery), bo codziennie będą pojawiały się nowe posty. Przeczytacie o naszych artystach, o Beksińskim, mecenacie czy sztuce we wnętrzu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku oraz zaobserwowania nas na Instagramie, by być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami.

Aż do końca lutego możecie odwiedzać nas na pl. Kościuszki 4, by zobaczyć to wszystko na własne oczy i móc bezpośrednio chłonąć sztukę, którą mamy Wam do zaoferowania.

Do zobaczenia!