O nas

“Sztuka jest zaiste nie chlebem, lecz winem życia."

- Jean Paul Sartre -

Vivid Gallery architektura & sztuka to miejsce, w którym łączymy prezentację i sprzedaż dzieł sztuki współczesnej z usługami projektowania i aranżacji wnętrz.

Jedna z nas - Joanna jest architektem, druga, Anna - absolwentką historii sztuki. Spotkanie obu dziedzin wynika z naszego wykształcenia, zamiłowania do sztuki i architektury oraz wieloletniej przyjaźni, która zaczęła się jeszcze w piaskownicy. Obydwie uwielbiamy towarzystwo sztuki. Uważamy, że obecność oryginalnych, artystycznych prac we wnętrzach dodaje im duszy, wyrazu, uprzyjemnia życie ich właścicieli, a czasem działa wręcz terapeutycznie.

Każda praca jest odbiciem emocji oraz przemyśleń twórcy. Ciekawi nas sposób, w jaki "mówią" artyści. Z przyjemnością przybliżamy ten język i przekonujemy, że nie musisz być znawcą, aby czerpać przyjemność z obcowania ze sztuką.

Wiemy, jak sprawić, by architektura i sztuka żyły w przyjaźni. Dlatego dla osób, które urządzają swój dom, mieszkanie lub biuro mamy "wisienkę na torcie" - aranżację wnętrza połączoną z wyborem odpowiedniego dzieła sztuki.

Pomożemy Ci wybrać tę jedyną i wyjątkową rzecz - grafikę, fotografię, płótno czy też rzeźbę -  dopasowaną do Ciebie oraz wnętrza, w którym będzie prezentowana.

Otwórz się na sztukę. Pozwól nam zaprosić sztukę do Twojego wnętrza...