Aranżacje wnętrz

dalek_telefony1

dalek_telefonyklasa 3B

Skąd pomysł?

Vivid Gallery architektura & sztuka - galeria sztuki współczesnej współpracująca z pracownią architektoniczną. Czy można znaleźć miejsce, które lepiej spełni Twoje oczekiwania w zakresie wprowadzenia sztuki do wnętrz? Jesteśmy zgranym zespołem, w skład którego wchodzą trzy architektki, projektantka wnętrz i historyczka sztuki.

Aranżacje wnętrz sztuką to obszar, w którym łączymy swoje umiejętności. Projektując domy w PRO studio robimy w nich miejsce dla sztuki, która w przyszłości tam zawita. Wybierając dzieła sztuki dla Vivid Gallery wyobrażamy sobie pomieszczenia, w których będą prezentowane.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wirtualnej przymiarki. Jest to niezobowiązująca usługa pomagająca w podjęciu decyzji przez klienta o wyborze kolorystyki, wielkości i stylu obrazu. Przesyłając nam mailowo zdjęcie wnętrza w którym ma pojawić się obraz i przekazując nam swoje sugestie co do oczekiwanego efektu, my poszukujemy ciekawych, pasujących propozycji z naszej oferty a także w innych dostępnych nam źródeł. Czekamy na wnętrza głodne sztuki , których właściciele pragną nadać im charakteru, stylu i emocji. Obiecujemy pozytywnie zaskakujące efekty naszej pracy.


Skąd pomysł, by w projektowaniu wnętrz skupić się na sztuce? Meble, oświetlenie, kolorystyka, dodatki – wszystkie te elementy kształtują charakter pomieszczeń. To jednak ściany stanowią największą powierzchnię we wnętrzach. Puste lub nieumiejętnie zaaranżowane niweczą cały zamysł dekoratorski. Dzieła sztuki na ścianach dodają wnętrzom wyrazu, prestiżu, opisują też osobowość właścicieli. Ich niepowtarzalność sprawia, że nie są zwykłym dodatkiem. Będąc odbiciem emocji oraz przemyśleń twórców prowadzą dialog z odbiorcami. Aranżacje wnętrz są udane, kiedy użytkownicy – mieszkańcy, pracownicy, klienci dobrze się tam czują. Dlatego bardzo ważne, by dzieła sztuki eksponowane na ścianach współgrały z charakterem pomieszczeń i preferencjami osób w nich przebywających.

W praktyce wybór dzieł sztuki do domu, biura lub gabinetu zaczynamy od graficznych wizualizacji pokazujących wnętrze z wybranymi pracami. Jeśli dzieła znajdujące się w aktualnej ofercie galerii nie do końca spełniają Twoje oczekiwania z przyjemnością poszukamy innych prac w określonym stylu czy tematyce. Znamy osobiście artystów i najczęściej wiemy nad czym w danym momencie pracują. Obrazy prezentowane w galerii lub na stronie internetowej potraktuj jako punkt wyjścia. W razie potrzeby umożliwiamy fizyczną „przymiarkę” dzieł - tak, aby mieć pewność, że proponowane przez nas prace idealnie wkomponowują się w aranżowaną przestrzeń. Dobór opraw, miejsca ekspozycji i oświetlenia prac jest dopełnieniem tej usługi.

Wiemy, jak sprawić, by architektura i sztuka żyły w przyjaźni. Dlatego osobom, które urządzają swój dom, mieszkanie lub biuro proponujemy "wisienkę na torcie" -aranżacje wnętrz połączone z wyborem odpowiednich dzieł sztuki.